Data : 16 02 2019
KryeTitujt :
Berisha: Rama, me autobus luksoz në rrugë pa gropa. PS: Nga helikopteri s’lidhesh dot me iPad

Berisha: Rama, me autobus luksoz në rrugë pa gropa. PS: Nga helikopteri s’lidhesh dot me iPad

TIRANE- Partia Socialiste ka reaguar pas deklarates se kryeministrit Sali Berisha per turin e Rames me autobus. “Kryeministrit ne ikje i paska mbetur mendja tek turi me autobus dhe lidhjet me iPad! Epo normal, nuk e kopjon dot se nga helikopteri [...]