Data : 20 10 2018
KryeTitujt :

Moti dhe Parashikimi Per ditet ne Vijim

 

Parashikimi i Motit Mundesohet nga Politologjia.com ne Bashkepunim me studion Weather-Forecast Prone e Prestigjozes Meteo365

  Moti ne Tirane

Moti ne Fier

Moti ne Sarande

Moti ne Shkoder

 

Moti ne Kukes