Data : 21 02 2019
KryeTitujt :
Janë ndarë?! Rihanna dhe miliarderi arab fotografohen bashkë

Janë ndarë?! Rihanna dhe miliarderi arab fotografohen bashkë

Prej disa kohësh në media është përfolur për një ndarje të mundshme mes këngëtares Rihanna dhe të dashurit të saj, miliarderit arab, Hasaan Jameel.Shkaku i ndarjes sipas mediave rozë është se Rihanna donte hapësirën e saj dhe [...]
Morena nuk është normal, shikoni imazhi që ka publikuar tani!

Morena nuk është normal, shikoni imazhi që ka publikuar tani!

  Modelja dhe këngëtarja nga Prishtina, Morena Taraku, njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë. Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, [...]
Këto janë gratë më të pasura në Shqipëri

Këto janë gratë më të pasura në Shqipëri

Për të realizuar këtë listë u mor parasysh qarkullimi vjetor i kompanive dhe u përfshinë bizneset që kanë të paktën një aksionere me të paktën 30% të aksioneve. Gratë janë të renditura sipas xhiros totale të bizneseve.        1. [...]
Rita Ora në qendër të kritikave

Rita Ora në qendër të kritikave

Jemi mësuar që të krenohemi me të teksa duartrokitet nga fansat në mbarë botën, por këtë herë Rita Ora është kritikuar si kurrë më parë. Performanca e saj për “Ditën e Falenderimeve” në Shtetet e Bahkuara të Amerikës [...]
Këto foto e shqetësojnë bashkëshortin e Kim Kardashian

Këto foto e shqetësojnë bashkëshortin e Kim Kardashian

Kim Kardashian West njihet gjerësisht për fotot e saj seksi që poston në rrjetet sociale, por duket se bashkëshorti i saj Kayne West nuk është gjithmonë i lumtur me to. Gjatë një paraqitje në “The Ellen DeGeneres Show”, Kardashian [...]
Aktorja martohet me fustan rozë

Aktorja martohet me fustan rozë

Aktorja Mandy Moore dhe muzikanti Taylor Goldsmith u martuan në një ceremoni private me pak të ftuar . Detajet nga  ceremonia u postuan nga mediat por dhe nga vetë çifti në rrjetet sociale. Fustani i nuses  nuk ishte aspak tradicional. [...]
Ja kush është femra më e paguar në industrinë e muzikës

Ja kush është femra më e paguar në industrinë e muzikës

Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018.           Perry ka një fitim prej 83 milionë dollarë. Pas saj renditet Taylor Swift dhe në vend të tretë [...]
Aktorja amerikane Heather Locklear, përfundon në psikiatri

Aktorja amerikane Heather Locklear, përfundon në psikiatri

Aktorja amerikane Heather Locklear është mbyllur në një dhomë psikiatri pasi rrahu të dashurin e saj dhe e nxorri jashtë shtëpisë. Këtë e konfirmoi një burim pranë saj për DailyMail. Lajmi erdhi disa muaj pasi aktorja u arrestua [...]
Reperja shqiptare, përfundoi në psikiatri prej drogës

Reperja shqiptare, përfundoi në psikiatri prej drogës

Mbrëmjen e kaluar u raportua se reperja shqiptare, Gordana Latifi e njohur si Baby G u arrestua nga Policia e Kosovës dhe më pas u dërgua në psikiatri.         Gjithcka u dyshua se ndodhi për shkak të përzierjes [...]