Data : 21 02 2019
KryeTitujt :
Horoskopi për ditën e sotme, 3 dhjetor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 3 dhjetor 2018

Dashi Mos kërkoni gjëra të pamundura në dashuri sepse rrezikoni të mbeteni vetëm. Në planin financiar situata do jetë e ekuilibruar. Demi Ashtu si në ëndrra, situata romantike do jetë e mbushur me surpriza emocionale. Planetet do [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 1 dhjetor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 1 dhjetor 2018

Dashi  Nervozizmi i tepruar mund të ndikojë në marrëdhëniet me të tjerët. Besojini këshillave të miqve dhe atyre që keni pranë. Bëni durim nëse po planifikoni për të investuar diku. Demi  Nuk është momenti i duhur për të [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 30 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 30 nëntor 2018

Dashi Mos u ndikoni nga negativiteti i të tjerëve dhe mos bini preh e provokimeve cinike të dikujt pranë jush. Lejojini të tjerët të mendojnë dhe të thonë çfarë të duan. Bëni mirë të qetësoheni dhe t’i ktheheni punës suaj. [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 29 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 29 nëntor 2018

Dashi  Të gjitha përpjekjet e bëra do kurorëzohen me sukses dhe do ndiheni shumë më mirë se më parë. Në familje do mbizotërojë mirëqenia. Fusha profesionale do jetë gjithë kohës e mbrojtur. Demi  Në punë duhet t’i dyfishoni [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 28 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 28 nëntor 2018

Dashi Për ju kjo ditë do jetë e qetë. Nëse tregoheni të logjikshëm dhe të duruar, nuk do hasni probleme. Në dashuri priten zhvillime të rëndësishme, sidomos për beqarët. Kështu që ata duhet t’i bëjnë sytë katër! Demi Nëse [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 27 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 27 nëntor 2018

Dashi Sot do të ndiheni në tension për disa punë që i keni lënë pa përfunduar. Kuptoni se gjërat po lëvizin me shumë shpejtësi këto ditë ndaj ndiheni i papërgatitur veçanërisht për ndryshimet në jetën tuaj. Demi Mund të [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 26 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 26 nëntor 2018

Dashi Ka gjasa që t’ju duhet të përfundoni një projekt shumë të rëndësishëm pa ndihmën e askujt. Ndërsa jashtë pune do të kaloni një ditë shumë të këndshme. Do të merrni një lajm shumë të mirë nga njeriu juaj i zemrës. Demi Do [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 22 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 22 nëntor 2018

          Dashi Disa persona të shenjës së Dashit do të mendojnë për një ëndërr të vjetër. Përpiquni që të mos humbisni mundësitë që do t’ju shfaqen sot. Për ta bërë këtë, duhet të filloni t’i [...]
Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2018

          Dashi Duhet t’i nënshtroheni një regjimi ushqimor dhe të kryeni ushtrime fizike, pasi e keni mjaft të nevojshme. Do të keni dëshirë të fitoni më shumë para. Mos u tregoni të ashpër me njerëzit [...]