Data : 25 04 2019
KryeTitujt :

Sukses i Panairit te 11-te te Kulinarise Neranxi!

Sot ishte nje dite fantastike me nje pjesmarrje te jashtezakonshme! Nuk gjej fjale per te formuluar falenderimin e merituar per te gjithe ju qe ishit sot pjese e Panairit te 11-te te Kulinarise Neranxi! Mirenjohje e thelle per te gjithe ju qe i besoni logos Neranxi dhe e zgjidhni ate cdo dite ne punen tuaj dhe ne jeten tuaj! Ju pres edhe neser ne diten e dyte te Panairit, ne oren 10-18! Faleminderit me zemer!

Fotografia e Nikollaq Neranxi
Fotografia e Nikollaq Neranxi
Fotografia e Nikollaq Neranxi
Fotografia e Nikollaq Neranxi
Fotografia e Nikollaq Neranxi
+36

39

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :

Ler nje Koment

Dergo Koment


− 3 = 3