Data : 21 02 2019
KryeTitujt :

Të enjten nis mosbindja civile, caktohen rrugët që do bllokohen nga opozita

Të enjten nis mosbindja civile, caktohen rrugët që do bllokohen nga opozita

 

Opozita do të nisë mosbindjen civile dhe bllokimin e disa rrugëve, në një kohë që mazhoranca do të mblidhet në seancë plenare,

Burime nga PD bëjnë me dije se në takimet me krerët e degëve të PD në rrethe si dhe me deputetët e zonave, Basha u ka kërkuar mobilizimin e njerëzve.

Mësohet se akset që do të bllokohen të enjten do të jenë Vorë, Fushë-krujë  si dhe aksi i tretë Lushnjë-Fier

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :