Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Sinoptikanët: Ja ditët më të ftohta

moti-780x439

 

 

 

 

 

 

Ulje temperaturash e reshje.

Vendi ynë vijon të dominohet nga një mot i kthjellët dhe i ftohtë.

Sipas parashikimit të Meteoalb, ditët vijuese mbeten në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme kontinentale duke diktuar mot të kthjellët, por të ftohte në të gjithë vendin.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :