Data : 16 02 2019
KryeTitujt :

Si asnjëherë tjetër, Rama poston një foto mbi motor nga Austria

Si asnjëherë tjetër, kryeministri i vendit ndodhet në Austri për bisedime në kudarin e hapjes së negocaiatve. Austria është një vend skeptik përsa i përket negociatave të Shqipërise për anëtarësimin në BE, por sot ka premtuar se do të jetë një mbështetës i fortë i vendit tonë.

Por me këtë rast, Edi Rama ka postuar një fotografi në Facebook ku shfaqet mbi motor dhe e ka cilësuar si ‘photooftheday’. Vetëm këtë se kishte bërë kurrë më parë Rama.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :