Data : 21 02 2019
KryeTitujt :

Shkodër, plagoset biznesmeni

Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, aty ku banorët janë alarmuar nga të shtënat me armë zjarri.

Mësohet se pre e plumbave ka rënë biznesmeni Xhevat Vataksi.

Ai ka marrë plagë të rënda në trup, ndërsa është dërguar me urgjencë në spital.

Vataksi njihet si sipërmarrës në sektorin e ndërtimeve, të hotelerisë dhe hekurudhave.

Ngjarja ka ndodhur në njësinë administrative Bërdicë

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :