Data : 16 02 2019
KryeTitujt :

Sali Berisha: Xhafaj fsheh ngjarjen tek disko “Mango” në Sarandë

Sali Berisha ka publikuar sot në Facebook një mesazh të dërguar nga një qytetarë.

Në këtë denoncim dixhital, ky qytetarë i cili është  punonjës i policisë ka treguar ngjarjen që ka ndodhur në Sarandë.

Postimi i plotë:         

Xhafo policia fsheh vrasjen ne Sarande!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

persh Zoti Sali Berisha,jam nje qytetar nga Saranda dhe punonjes policie..shikojeni pak rastin e mbremshem ku ne disko Mango ka ndodhur nje perplasje me arme dhe ku ngeli i plagosur nje i ri bodigard i kesaj disko ku policia po fsgeh ngjarjen gjithashtu edhe media lokale..disko eshte ne pronesi te vllezerve Islamaj trafikane te qenjeve njerzore dhe drogrash te ndryshme,qe ne si qytetar te Sarandes i njohim mir keta krimenel qe kane mbeshtej nga strukturat vendase te PS si dhe nga polizia e prokuroria..te lutem anonime ind..

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :