Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Sali Berisha: S’keni parë gjë akoma, ka regjistrime të reja

Sali Berisha

Sali Berisha, ish-kryeministri, gjatë intervistës që ka dhënë sot në mbrëmje në ABC News, ka folur për zhvillimet më të fundit dhe përgjimet e opozitës. Berisha ka treguar se ka dhe regjistrime të tjera, por tha se nuk e di përmbajtjen e tyre. Me tej Berisha tha se Rama do ta shkarkojë Xhafën.

“E vërteta është se regjistrime të tjera ka, por së çfarë përmbajtje kanë nuk e di. Ajo që nxorëm për Xhafën është trungu, dhe tregon se ka një shtet të krimit dhe të drogës. Xhafa do ik, Taulant Gjura, Taulant Gjura do të jetë Ministër i ri Brendshëm. Po Met Kanani, e di se çfarë është, ka një fuqi shumë të madhe në PS, ka gjysmën e grupit në dorë,” ka thënë ndër të tjera Berisha.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :