Data : 17 01 2019
KryeTitujt :

Meta mbrëmë “kërceu largimin” e ambasadorit Lu

E pabesueshme, por askush nuk e mohon. Mbrëmë një festë e zhvilluar në Tiranë ka mbledhur bashkë  presidentin Meta, Bashën, ambasadorin Lu dhe politikanë të tjerë.

 

Saktësisht, bëhej fjalë për një takim për fqinjësinë e mirë, ku të ftuarit kanë kërcyer nën ritmin e muzikës shqiptare.

Një atmosferaë krejt ndryshe, shumë festive dhe miqësore, nxitur edhe nga ritmet e këngës së njohur, të cilën presidenti e ka kërcyer në mesin e të gjithë të ftuarve. Akush nuk e mendonte deri dje se Lu do duatrokiste oër Metën kur ai kërcente. Mos vallë Meta kërceu largimin e Lu?!

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :