Data : 25 04 2019
KryeTitujt :

Mbytet në lumë 44 vjeçari, ambulanca vonohet një orë


mbytje_32011

 

 

 

 

 

Rreth orës 08:00 të mëngjesit të sotëm në  qytetin e Skraparit është gjetur një shtetas i mbytur.

Trupi i viktimës është gjetur në anën e lumit të Guahak, nga shërbimet e patrullës.

 

Nga verifikimet e para rezulton se shtetasi Mentor Xhafellari 44 vjeç, banues në Sharovë, Skrapar, dyshohet se është vetëmbytur.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje një orë me vonesë.

Grupi hetimor dhe eksperti mjeko-ligjor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :