Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Lefter Koka, deputeti i vetëm i opozitës që takoi Tahirin në Kuvend

Lefter Koka, deputeti i vetëm i opozitës që takoi Tahirin në Kuvend

Lefter Koka duke takuar Saimir Tahirin ne Kuvend sot

Nuk ishin vetëm ministret Kumbaro dhe Nikolla që u fotografuan sot në Kuvend duke takuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, por edhe deputeti i LSI, Lefter Koka. Ai është fotografuar sot në Kuvend teksa ka përshëndetur Saimir Tahirin, ndërsa ka shtrënguar duart duke buzëqeshur.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :