Data : 21 02 2019
KryeTitujt :

Kryeministri Rama publikon artikullin suedez: “Ksamili, xhevahiri i fshehur i Shqipërisë”

Kryeministri Edi Rama, e ka nisur sot ditën me një artikull që promovon turizmin  në vendin tonë. Kreu i qeverisë me postimin e tij, i uron qytetarëve shqiptarë një fundjave të mbarë duke i ftuar të lexojnë shkrimin e prestigjiozes suedeze.

Postimi në facebook:

“MIRËMËNGJES  dhe me këtë artikull për Ksamilin, cilësuar nga ky medium i mirënjohur suedez si xhevahiri i fshehur i Shqipërisë, ju uroj një të diel të qetë ”.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Fundit