Data : 16 02 2019
KryeTitujt :

Kim Jong Un, befason në Singapor me një “selfie”

 

Kim Jong Un, lideri i Koresë së Veriut,  ka shijuar një shëtitje “surprizë” në Singapor mbrëmjen e së hënës, vetëm disa orë para samitit me Presidentit e SHBA, Donald Trump.

Kim është fotografuar duke ecur përgjatë një rruge në qendër të qytetit i rrethuar nga një grup truprojash.

Ndërkohë, në po të njëjtën natë,Ministri i Jashtëm i Singaporit Vivian Balrishnan postoi një “selfie” në Twitter duke buzëqeshur krahë Kim Jong Un, dhe Ministrit të Arsimit, Ong Ye Kung.

Pak më herët në mbrëmje, autokolona e liderit Korean është parë duke u larguar nga Hotel “St.Regis” ku Kim do të qëndrojë gjatë takimit me Trump.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :