Data : 25 04 2019
KryeTitujt :

Greqi, shqiptari përplaset për vdekje nga makina

Greqi, një 40-vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen në një aksident automobilistik.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12: 00 mesnatë në rrugën ‘26 Tetor’ në zonën Sfagio në Selanik. Mediat greke raportojnë se një 20-vjeçar grek kaloi me shpejtësi me mjetin e tij dhe e plagosi për vdekje, sipas të dhënave, 40-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, po kalonte rrugën, ndërsa makina ecte në drejtim të qendrës së Selanikut, policia po heton rrethanat e ngjarjes.ekav

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :