Data : 25 04 2019
KryeTitujt :

Edi Rama: Video-përgjimi jo autentik, reagon Prokuroria

Nuk kanë  disa orë pasi kryeministri i vendit Edi Rama e cilësoi jo autentik video-përgjimin e publikuar nga PD dhe kërkoi të shkonin në burg ata që e nxorën, Prokurora bën një lëvizje të papritur.

 

Sipas burimeve mësojmë se organi i akuzës i ka dërguar letër për tu paraqitur tre demokratëve, deputetit Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji dhe ekspertit të drejtësisë pranë PD-së Gazment Bardhi

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :