Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Bushati humb qetësinë, ju hedh ujë deputetëve të PD-së

Bushati humb qetësinë, ju hedh ujë deputetëve të PD-së

Kuvendi i Shqiperise

Një video e publikuar nga News 24 tregon momentet kur ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati hap shishen e ujit dhe ia derdh deputetëve demokratë të cilët ndodheshin në foltoren e Kuvendit.

 

Kjo solli acarimin e situatës edhe më tej, teksa disa deputetë të PD-së nisën të gjuajnë me letra e shishe drejt ministrave dhe Bushatit në veçanti.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :