Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Basha: Edi Rama mban bashkë një trafikant të dënuar droge me vëllain Ministër të Brendshëm

Basha ironizon Ramën: Gjeni përgjigjen e saktë, fitoni “Toyota Yaris”

Basha ironizon Ramën: Gjeni përgjigjen e saktë, fitoni "Toyota Yaris"
Në rrjetet sociale vijojnë “replikat” Rama-Bashae lidhur me procesin e vetingut. Kështu, pasi Edi Rama iu referua partisë së tij kur shkroi sot në Facbook se “vettingu është ilaç gjarpërinjsh”,  nuk vonoi shumë dhe menjëherë ka reaguar edhe Basha me një status në Facebook.“Kush i lidh e i mban bashkë: një trafikant të dënuar droge me vëllain Ministër të Brendshëm PLUS, një gjyqtar që e shpëton nga ekstradimi ortakun e trafikantit të drogës PLUS  komisionerët e vettingut që e shpallin këtë gjyqtar të përshtatshëm për të vazhduar detyrën?! Kush gjen përgjigjen e saktë, fiton Toyota Yaris”, ishte komenti i tij.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :