Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Autorët me maska, ja kush janë të plagosurit në Shkodër (Emri)

 

policiaDy persona të maskuar dhe me motor janë afruar dhe e kanë qëlluar me plumb në kokë. Ky ka qenë atentati i parë nga dhjetëra qytetarë në mes të qytetit të Shkodrës, të plagosurit janë Fatos Ferracaku, i cili merrej me tregtinë e peshkut dhe miku i tij Fatmir Mehaj.policia ka gjetur motorin e autorëve të djegur, një skenë e ndodhur edhe në krime të mëparshme në Shkodër, por me automjete.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :