Data : 21 02 2019
KryeTitujt :

Tiranë, aksident i trefishtë, plagosen 3 persona

download (1)

Një aksident ku u përfshin tre automjete ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Kasharit në Tiranë. Sipas policisë, raportohet se tre persona janë lënduar si pasojë e përplasjes.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën. Deri më tani ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.

Përplasja e tre automjeteve shkaktoi mjaft probleme në aksin rrugor duke bllokuar për disa orë qarkullimin e mjeteve në këtë aks.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :