Data : 23 02 2019
KryeTitujt :

Sfilatë mode me veshje prej çokollate (FOTO)

Të çmendur për çokollatë!

Në Francë ngjarja më e madhe në botë i është dedikuar kësaj ëmbëlsire. Një shfaqje e veçantë të bëra krejtësisht me çokollatë. Modelet dolën në pasarela me vepra arti të gdhendura në çokollatë të bardhë,me qumështë dhe të errët.    P.K

c1

c2

parigi salone cioccolato moda

c4

c5

Chocolate Show opens in Paris

c7

c10

c11

c13

c14

 

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :