Data : 24 03 2019
KryeTitujt :

Rama: Pas 23 qershorit Tony Blair dhe ekipi i tij do punojnë me ne për mirëqeverisjen

Edi-Rama1-300x168

Kreu i PS-se, Edi Rama e ka vleresuar te shkelqyer takimin me Tony Blair.

Ne mbyllje te takimit, ai ka njoftuar ndjekesit e tij ne Twitter se kane rane dakord se do te punojne bashke pas 23 qershorit per mireqeverisje.

“Nje takim i shkelqyer me Toni Blerin! Rame dakord qe pas 23 qershorit ai dhe ekipi i tij do punojne me ne per mireqeverisjen:-) Fantastike!”- shkruan Rama.

Me heret ai njoftonte se ishte per nje vizite pune ne Londer e me pas ne Bruksel. “Sot Londer-Bruksel. Paradite me Tony Blair per c’do bejme pas zgjedhjeve. Pasdite me grupin eurosocialist ne PE per zgjedhjet e 23qershorit”- shkruan Rama.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :