Data : 24 03 2019
KryeTitujt :

Rama: Me Tony Blair dhe presidentin e BB për prioritetet e Shqipërisë

 

rama2

Kryeministri Edi Rama njofton ne profilin e tij ne Twitter per takimin qe ka zhvilluar me  Tony Blair dhe me Presidentin e Bankes Boterore Jim Kim.
Sipas Rames gjate takimit eshte diskutuar per prioritetet e vendit dhe ngritjen e nje njesie speciale per to ne Kryeministri.
“Me Tony Blair&Presidentin e Bankes Boterore Jim Kim per prioritetet e Shqiperise dhe ngritjen e nje njesie speciale per to ne kryeministri”- shkruan Rama.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :