Data : 23 02 2019
KryeTitujt :

Rama, kafe me veteranët vlonjatë: Krenar për mbështetjen e grave e burrave që bënë histori

edi-rama11-300x160

Kreu i PS-se, Edi Rama eshte takuar sot me veteranet vlonjate. Ne profilin e tij ne twitter, Rama shkruan se se bashku kane ndare nje takim kafeje dhe eshte ndier i vleresuar e shume krenar nga mbeshtetje e tyre.

“Kafe me veteranet vlonjate. Privilegj mbeshtetja e ketyre grave e burrave qe kane bere histori. Krenar per PS”- shkruan Rama.

Sot pasdite Rama prezantohet ne Vlore, si kandidat i pare ne listen e PS-se per Vloren, prezantim qe ai e ka cilesuar si deputet i Vlores.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :