Data : 23 02 2019
KryeTitujt :

PD hap nesër zyrtarisht fushatën elektorale

PD-300x176

Partia Demokratike do të hapë fushatën elektorale 10 ditë përpara hyrjes zyrtare në fushatë elektorale.

Njoftimi është bërë nga kryeministri, Sali Berisha, nëpërmjet Facebook, i cili fton të gjithë shqiptarët në hapjen e fushatës së fitores, siç e quan ai.

“Nesër në orën 19:30 hapim sëbashku në Tiranë fushatën e Fitores!  Të dashur miq! Neser ne ora 19:30, ne sheshin Nene Tereza, ne Tiranen blu, ne hapim fushaten e elektorale te 23 qershorit. Ftoj qytetaret e Tiranes dhe te mbare Shqiperise qe neser te festojme dhe te hapim sebashku, ne nje miting dhe koncert madheshtor, fushaten e Fitores sone te re! Sb”- shkruan Berisha në faqen e tij në Facebook.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :