Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Majko: ‘Oh sa mirë me qenë tradhëtar’. Respekt atyre që i qëndrojnë besnik vetes dhe historisë

pandi-majko12-300x213

Deputeti socialist Pandeli Majko, kandidat ne listen e PS ne njesine nr 5 ne kryeqytet, duke komentuar nisjen e fushates elektorale te PD ka thene se ajo e ka ne balle fjaline turperuese “Oh sa mirë me qenë tradhëtar!”…

Ne nje postim ne profilin e tij ne Facebook, Majko e cileson tradhetine shembullin me denigrues te mjerimit te politikes, nderkohe qe vlereson te gjithe ata te majte apo te djathte qe i qendrojne besnike vetes dhe historise nga vijne.

Postimi ne FB

“Oh sa mirë me qenë tradhëtar!”…Fushata elektorale që sapo ka filluar e ka të shkruar në “ballë” këtë fjali turpëruese.  Ky është shembulli më denigrues për mjerimin e politikës në këto ditë me shkëlqim publicitar. Paturpësia është kthyer në një pikë vajguri në pjatën e “supës” së premtimeve të zgjedhjeve të 23 qershorit. Respekt për të gjithë miqtë dhe kolegët e djathtë dhe të majtë që i qëndrojnë besnikë vetëvetes dhe historisë nga vinë. Mirëmëngjes!

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :