Data : 23 02 2019
KryeTitujt :

Kanosi me armë gruan dhe fëmijët, arrestohet

POLICIA1_5-1-300x240

FUSHE KRUJE- Kryefamiljari ka kanosur me arme bashkeshorten dhe dy femijet. Ngjarja ka ndodhur ne Fushe Kruje, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia.

Sipas te dhenave te para mesohet se pas nderhyrjes se policise eshte bere i mundur parandalimi i nje krimi brenda familjes.

Policia ka bere arrestimin e 50 vjecarit dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e shkakut te ngjarjes.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :