Data : 20 02 2019
KryeTitujt :

Itali, arrestohen 2 shqiptarë për trafik droge

droge-300x204

Dy shqiptarë janë arrestuar mesditën e sotme në Verona të Italisë nën akuzën për trafik droge.

Shqiptarët, Fation Kakani, dhe Ylber Kola, të dy 25- vjeçar, u arrestuan nga policia rrugore, gjatë një kontrolli rutinë në makinën  e tyre.

Ata udhëtonin me një furgon Mercedes në momentin që u ndaluan nga policia.

Në pjesën e pasme të furgoni policia sekuestroi marijuanën,  e cila ishte e ndarë në më shumë se 30 kuti.

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :