Data : 24 09 2018
KryeTitujt :

I propozon martesë kur mëson se vuante nga kanceri

d1-208x300

Gjithçka ndryshoj në mardhënien e djalit të këngëtarit të famshëm David Bowie,Duncan Jones me të dashurën e zemrës,pasi ai mësoji se ajo ishte prekur nga kanceri i gjirit. 41-vjeçari,kishte lidhje dashurore me Rodene.

Pas shumë vizitash tek mjeku specialist,rezultoi se 32-vjeçarja ishte prekur nga kanceri i gjoskit,më pas gjithçka mbeti tek ndërhyrja kirurgjikale dhe shpresa për shërim sa më të shpejtë. Reagimi i parë i tij ishte mbreslënës.

Ai i propozoji për martesë dhe më pas shkurtoji flokët për t’i ngjarë sa më shumë të dashurës e cila për shkak të terapive filloji të humbasë flokët.   P.K

 

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :