Data : 17 01 2019
KryeTitujt :

Biondja për të cilën Adrian Gaxha la Luana Vjollcën

 

Adrian-Gaxha-dhe-Luana-Vjollca-300x240

Pasi që ndërpreu lidhjen shumë vjeçare të dashurisë me moderatoren e njohur Luana Vjollca, ku si shkak për ndarje thuhet të ketë qenë largësia e cila edhe e bën të veten, ndërkohë që miq të këngëtarit thuhet të kenë pohuar se edhe tradhtia që Gaxha i ka bërë Luanës mund të jetë shkak për këtë ndarje.Por edhe përkundër kësaj ndarje dhe angazhimeve të shumta që ka Adriani, gjykuar nga kjo foto e siguruar së fundi, në të cilën Gaxha duket shumë i relaksuar, mund të thuhet se vajza bionde ka filluar t’i hyje në zemër këngëtarit.Akoma nuk mund të konkludohet nëse pikërisht kjo bukuroshe është bërë shkak për ndarjen nga Luana!

 

Ndaje Artikullin me Miqte e Tu

Artikuj te Ngjashem :